Uważność i życzliwość, czyli w jaki sposób możesz wzmacniać serdeczną część siebie – warsztaty dla kobiet

My kobiety często jesteśmy bardzo surowe dla siebie. W natłoku obowiązków rodzicielskich, zawodowych, domowych zapominamy o tym, że potrzebujemy zadbać nie tylko o innych, ale także o siebie.
W codziennym życiu naszą uwagę przykuwa to, co trudne, niemiłe. Szczególnie teraz nasila się nasze poczucie zagrożenia i niepokoju. Czujemy się przytłoczone, nasz system zagrożeniowy nieustannie jest stymulowany.

Ten warsztat online to okazja, aby się zatrzymać w biegu, dać sobie czas i zadbać o siebie.

Podczas webinaru przyjrzymy się temu, jak świadomie dzięki praktykom mindfulness możemy wzmacniać poczucie szczęścia i dobrostanu. Przyjrzymy się temu, jak działają wewnętrzne mechanizmy regulacji emocji, czemu tak ważne jest wspieranie i wzmacnianie pozytywnych doświadczeń. Zadbamy o „serdeczną” część siebie.

Podoświadczamy, jak świadomie uruchamiać system kojenia i dlaczego jest taki ważny. Podczas warsztatu będziemy praktykować łagodność i życzliwość dla siebie.
Odniesiemy się też do teorii i badań naukowych, ale najważniejsza będzie wspólna praktyka uważności i współczucia – chłonięcia dobra, życzliwości, budowania poczucia bezpieczeństwa. Wszystko w kameralnej grupie, w życzliwej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie, bez względu czy już praktykujesz czy szukasz inspiracji – stworzymy przyjazną przestrzeń dla każdej z nas.

Data

kwi 02 2022
Expired!

Czas

10:00 - 16:00

Wybierz formę organizacji wydarzenia

online

Lokalizacja

“Platforma Zoom” Online

Wybierz jaka ścieżka Cię interesuje

Chcę zacząć