Cykl warsztatów Superwizji Grupowej wraz z CPD „Praktyka w dialogu”

Odpowiadając na potrzeby coraz liczniejszego w naszym kraju grona nauczycieli mindfulness i compassion zapraszamy na cykl warsztatów SUPERWIZJI GRUPOWEJ wraz z warsztatem „Praktyka w dialogu” czyli ucieleśnionego, pogłębionego dopytywania, spełniającego kryteria corocznego CPD (Cykl interaktywnych warsztatów, obejmujących superwizję grupową i treści doskonalące umiejętności zawodowe, z pracą w podgrupach)

Profesjonalni nauczyciele uważności (mindfulness) i współczucia (compassion) regularnie korzystają z SUPERWIZJI. Spotkania te niosą wiele korzyści, między innymi otrzymanie wsparcia merytorycznego oraz zyskiwanie pewności, że prowadzone kursy są zgodne z kodeksem etycznym i mogą przynosić korzyści uczestnikom, pogłębienie praktyki, zadawanie pytań związanych z prowadzonymi kursami, radzenie sobie z wyzwaniami, jakie pojawiają się w trakcie pracy w obszarze uważności i współczucia.

Podczas tego grupowego wydarzenia będzie można skorzystać zarówno z doświadczenia nauczycielek prowadzących, jak i koleżanek i kolegów po fachu.

Dodatkowo w trakcie trwania warsztatów superwizji grupowej, zostaną poprowadzone sesje dotyczące dopytywania jako ucieleśnionego dialogu.

Założeniem w prowadzeniu grupy w podejściu MAP jest zachowanie ciągłości bycia w praktyce między medytacją a dopytywaniem. Jak to zrobić?
Dzięki udziałowi w warsztatach otrzymasz narzędzia, które wspierają i wzmacniają ten proces.

Dla kogo:
Superwizja jest przeznaczona dla nauczycieli różnych podejść uważności i współczucia np. MBLC, CBLC, MBSR, MBCL oraz osób uczących mindfulness i compassion w ramach innych, podobnych programów.

Terminy poszczególnych spotkań:
23 marca 2024 – 9.30-16.45
1 czerwca 2024 – 9.30-16.45
14 wrzesnia 2024 – 9.30-16.45

Cena:
Cena za całość ( trzy spotkania) – 1370 zł.
Warunki dotyczące wpłat w mailu potwierdzajacym zapis na cykl warsztatów superwizji grupowej.

Prowadzące:
Anna Zubrzycki i Krystyna Boroń-Krupińska 

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona ze względu na charakter warsztatu.
Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonywanych wpłat.

Formularz zapisu:

.

Data

mar 23 2024
Expired!

Wybierz formę organizacji wydarzenia

online

Lokalizacja

“Platforma Zoom” Online

Wybierz jaka ścieżka Cię interesuje

Chcę zacząć