Certyfikowany Kurs Mindfulness

Na Certyfikowany Kurs Mindfulness wg Mindfulness Association zapraszamy osoby, które chcą podjąć regularną i pogłębioną praktykę uważności. Kurs składa się z 4 dwudniowych modułów rozłożonych w czasie. Główny nacisk kładziony jest na praktyczny wymiar nabywania umiejętności, dlatego pomiędzy weekendowymi sesjami zadawane są zadania domowe, które obejmują regularne praktyki uważności, ćwiczenia codziennej uważności oraz prowadzenie dziennika.
Klikając tutaj znajdziesz pełen opis kursu.

Terminy poszczególnych modułów:
Moduł I: Stawanie się obecnym 23-24.04.2022r./ 970 zł
Moduł II: Praca nad rozkojarzeniem 18-19.06.2022r./ 970 zł
Moduł III: Samoakceptacja 10-11.09.2022r./ 970 zł
Moduł IV: Podłoże odczuć i obserwator 5-6.11.2022r./ 970 zł

Ukończenie wszystkich czterech modułów, kończy się wydaniem Certyfikatu uczestnictwa, sygnowanego przez Mindfulness Association (UK). Otrzymanie certyfikatu uczestnictwa upoważnia do podjęcia drugiego etapu ścieżki szkolenia nauczycieli MBLC.

Prowadząca: Monika Kużelewska-Turczynowicz

Cena:
Kwota należności za pierwszy moduł: 970 zł. 
Płatności za kolejne moduły Certyfikowanego Kursu Mindfulness (na które nie można się zapisać, nie uczestnicząc w pierwszym module), to wysokość 970 zł. Płatność za każdy moduł na miesiąc przed jego rozpoczęciem.

Wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na Certyfikowanym Kursie Mindfulness. Dopiero wpłata pełnej kwoty za pierwszy moduł kursu daje taką pewność. Istnieje możliwość wpłaty w ratach – w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy. Dane do płatności otrzymasz od nas wraz z potwierdzeniem zapisu na kurs po wypełnieniu formularza.

Formularz zapisu:

.

Data

kwi 23 - 24 2022
Expired!

Wybierz formę organizacji wydarzenia

online

Lokalizacja

“Platforma Zoom” Online

Wybierz jaka ścieżka Cię interesuje

Chcę zacząć