Bądź. Z życzliwością/ bezpłatny webinar

Mindfulness. Bądź. Z życzliwością.

Bycie obecnym w swoim życiu wydaje się oczywiste. Żyjesz, chodzisz, jesz, działasz, planujesz. Wstajesz rano już z  głową pełną myśli i celów. Masz tyle do zrobienia, czy zdążysz ze wszystkim? Czy dasz radę z tym projektem? Czy jesteś wystarczająco dobrym rodzicem? Zaczynasz dzień realizując swój plan punkt po punkcie. Czasem idzie nieźle, masz chwile triumfu i zadowolenia. Bywa, że nie ogarniasz – czujesz dezorientację, niepewność, czasem złość lub smutek. Chyba coś jest ze mną nie tak – myślisz. Nie chcę się tak czuć. POWINNAM/POWINIENEM czuć się inaczej.

Życie.
Czy jesteś naprawdę obecna/obecny w tym życiu?
Wstajesz rano i nagle jest już wieczór.
Wychodzisz w poniedziałek do pracy i nagle jest piątek.
Oby do weekendu – myślisz sobie – wtedy odpocznę.
Siedząc na plaży w sierpniu zaczynasz już planować wakacje zimowe.
A kiedy zerkasz wstecz myślisz: kiedy minęły te wszystkie dni, miesiące, lata?

A to one właśnie, te wszystkie godziny, dni, tygodnie podczas których planujesz swoje życie, czekasz na coś, rozmyślasz o przeszłości czy przyszłości składają się na twoje życie. Pomijając je pomijasz swoje życie.

Czy jesteś dla siebie wyrozumiała/wyrozumiały? Czy raczej masz w sobie sędziego, który surowo osądza każde twoje potknięcie, pomyłkę czy niezręczności? Czy lubisz się i czy akceptujesz siebie z wszystkim kim jesteś? Czy żyjesz ze sobą w pokoju czy prowadzisz wewnętrzne wojny?

Każdemu z nas zdarza się gubić w myślach, średnio błądzimy myślami prawie 50% czasu. Zdarza nam się być surowym krytykiem swojego postępowania, swojego odczuwania, swoich umiejętności.

Dlatego „Bądź. Z życzliwością” może stać się najważniejszym drogowskazem twojego życia.

Dzięki „Bądź” możesz stać się częściej i bardziej świadoma/świadomy wszystkiego, co wydarza się w twoim życiu. Dzięki „Z życzliwością” możesz załagodzić wewnętrzne konflikty i w końcu pogodzić się ze sobą.
I o wiele, wiele więcej.

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany w ramach Ogólnopolskich Dni Uważności. 

Prowadząca: Monika Kużelewska-Turczynowicz

Termin: 07.02.2022
Godziny: 18.00 – 19.00
miejsce: online na platformie zoom

Formularz zapisu

.

Data

lut 07 2022
Expired!

Czas

18:00 - 19:00

Wybierz formę organizacji wydarzenia

online