Liwia
Pawlik

Koordynatorka projektów MA Polska

„Świat, w którym żyjemy, powstaje z jakości naszych relacji.”

Martin Buber

Biografia

Certyfikowana nauczycielka uważności MBLC (Mindfulness Based Living Course). Certyfikowany coach, absolwentka Szkoły Pomagania Rodzinie w ujęciu systemowym, Studium Trenerów i Liderów w ujęciu integralnym, zaawansowanych szkoleń Porozumienia bez Przemocy, trenerka metody Thomasa Gordona.

Z uważnością związana od 2015 roku, gdy ukończyła swój pierwszy kurs mindfulness. Od tego momentu pogłębia swoją praktykę uczestnicząc w odosobnieniach oraz kursach pogłębiających praktykę. Ukończyła Certyfikowany Kurs Compassion i Certyfikowany Kurs Insight oraz szkolenie nauczycielskie programu DMMC (Deepening Mindfulness and Mindful Communication) Uważność w komunikacji. 

Przez lata związana z marketingiem teraz swoje doświadczenie wykorzystuje koordynując projekty w MA.

Liwia o sobie

Dzięki praktyce uważności żyję pełniej, mniej się lękam, więcej we mnie spokoju. Z dnia na dzień mocniej smakuję życie i relacje w poczuciu radości istnienia. Tej głębokiej radości, która jest w nas i może być zawsze, czasami równolegle ze smutkiem, czy bólem.

Od lat zgłębiam temat relacji, komunikacji w relacjach, budowania relacji w oparciu o szacunek i zrozumienie. Siebie i innych.

Zaczynałam od rodzicielstwa i nadal z nim pozostaję, aktualnie w kontekście uważnego rodzicielstwa i uważności w relacjach.

Od 26 lat jestem partnerką tego samego mężczyzny, od 18 mamą Młodego. To najważniejsze dla mnie relacje, które chcąc nie chcąc, stanowią mój własny “poligon doświadczalny”.

Autorskie wpisy

Zobacz wpisy Liwii na naszym blogu