Bądź.
Z życzliwością.

Mindfulness Association Polska

Mindfulness Association Polska jest jedyną w Polsce jednostką szkolącą nauczycieli uważności i współczucia w metodach MBLC i CBLC. Organizacja powstała na licencji Mindfulness Association w 2014 roku.

Mindfulness Association Polska

Mindfulness Association Polska prowadzi kursy oparte na licencji Mindfulness Association, organizacji, której współzałożycielem jest Rob Nairn, jeden ze światowych pionierów w prezentowaniu treningu medytacyjnego w sposób przystępny dla zachodniego umysłu. To na jego pracy oparte zostały programy kursów MBLC i CBLC, a także program studiów magisterskich z zakresu uważności na Uniwersytecie w Aberdeen, w Szkocji. Mindfulness Association jest członkiem BAMBA (British Association of Mindfulness-based Approaches), a jej programy są rekomendowane przez Brytyjskie Stowarzyszenie Organizacji Szkolących Nauczycieli Uważności (UK Network for Mindfulness-Based Teacher Training Organisations).

Mindfulness Association Polska działa od 2014 roku w Polsce. Podmiotem odpowiedzialnym jest Fundacja Voices, założona przez Annę Zubrzycki.

Działalność non-profit

Skuteczność szkoleń poparta badaniami

Praca z ruchem oraz ciałem

Kursy uważności na różnych poziomach

Nauka życzliwości i wdzięczności

Techniki medytacji

„Gdyby medytacja była łatwa, więcej ludzi by się nią zajmowało i stało się oświeconymi.”

Rob Nairn

W Mindfulness Association uważamy, że uważność jest sposobem na życie, a nie krótką interwencją łagodzącą symptomy braku równowagi. Dlatego zapewniamy długoterminowe, systematyczne szkolenie w zakresie uważnego życia.

Praktykujemy uważną obecność, reagując ze współczuciem na trudności i dostrzegamy głęboko w nas tkwiące nawykowe wzorce myśli, uczuć i zachowań. Uwalnia nas to od uwarunkowań, które nami rządzą i ograniczają nasze życie. W rezultacie przyczynia się do rozwijania naszego potencjału ludzkiego poprzez dokonywanie wyborów związanych z tym, jak żyjemy w odniesieniu do siebie i naszego świata.

Poznaj nasz zespół