Warsztaty

Autorskie

Warsztaty Autorskie to warsztaty opracowane przez prowadzących z Mindfulness Association Polska, poszerzające pole praktyki uważności w konkretnych obszarach życia.
Zapraszamy na spotkania związane z uważnością w pracy, rodzicielstwie, relacjach,  zdrowiu czy wzmacnianiu siebie i poczucia własnej wartości.

Na warsztaty zapraszamy osoby zainteresowane zastosowaniem praktyki uważności w konkretnych aspektach swojego funkcjonowania, poszerzeniem spektrum pola widzenia dla zastosowania praktyki mindfulness we własnym życiu. 

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na warsztaty autorskie. Jeśli jesteś zainteresowana/y taką formą, zasubskrybuj nasz newsletter. Gdy tylko taki warsztat pojawi się w naszych planach, otrzymasz informację na podany adres e-mail.

.

Rekomendacje

„Spotkanie z zespołem Mindfulness Association Polska i udział w proponowanych kursach otworzyło mnie na kompletnie nowy odbiór mnie samej oraz otaczającego świata. Było to doświadczenie , które dogłębnie zmieniło moje życie na głębsze i szczęśliwsze. Serdecznie polecam i zapraszam.”

MONIKA ZIEMIAŃSKA

“Eksplorowałem kompletnie nowe obszary mojego życia. Zyskałem inną, ciekawą perspektywę i inne podejście do świata i ludzi. Czuję się lekki i spokojny.”

DAREK

“Bardzo przemyślany i konsekwentnie prowadzony proces. Wielkie serce, równie wielkie jak wiedza i doświadczenie prowadzących.”

MONIKA