Kurs Wprowadzający do

Umiejętności Nauczania

Kurs Wprowadzający do Umiejętności Nauczania obejmuje naukę umiejętności prowadzenia praktyk medytacji uważności w grupie, podczas 8-tygodniowych MBLC (“Kursu życia opartego na zasadach Uważności”) i MBLC-YA (“Kursu życia opartego na zasadach Uważności dla Młodzieży”).

Kurs Wprowadzający do Umiejętności Nauczania

Czas trwania i cena

Łączny czas trwania całego kursu wynosi 4-6 miesięcy
(2 weekendy szkoleniowe). Łącznie 32 h szkoleniowe.

Cena: 1 700 zł za każdy moduł/ łącznie 3 400 zł.

Uczestnictwo

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą zostać nauczycielami MBLC lub MBLC-YA i ukończyły Certyfikowany Kurs Mindfulness, mają własną praktykę oraz są członkami Mindfulness Association Polska.

Materiały szkoleniowe

Podczas trwania kursu uczestnik otrzymuje podręczniki do każdego modułu oraz zestaw praktyk w plikach audio.

Certyfikat

Ukończenie kursu kończy się wydaniem certyfikatu, sygnowanego przez Mindfulness Association Polska. Otrzymanie certyfikatu upoważnia do podjęcia kolejnego etapu ścieżki szkolenia nauczycieli MBLC i MBLC-YA.

Opis kursu

Kurs Wprowadzający do Umiejętności Nauczania:

• zapewnia uczestnikom możliwość prowadzenia praktyk i dopytywania z innymi uczestnikami w bezpiecznej atmosferze/środowisku. Informacje zwrotne od innych uczestników są przekazywane w czasie drugiego weekendu.

• odbywa się w ciągu dwóch weekendów, na przestrzeni 3 miesięcy i ma na celu wsparcie uczestników w rozpoczęciu rozwijania bezpiecznej i skutecznej praktyki nauczania uważności.

• podkreśla wymóg, aby nauczyciele byli w stanie uosabiać uważność i współczucie podczas nauczania świeckich kursów uważności. Kluczową umiejętnością jest nauka bycia w pełni obecnym, podczas prowadzenia praktyki i dopytywania. Ta umiejętność zależy całkowicie od trwałej i regularnej osobistej praktyki uważności.

Materiały dydaktyczne w cenie kursu

Skuteczność szkolenia poparta badaniami

Certyfikowana kadra nauczycielska

Proces grupowy

Dostęp do materiałów i nagrań MA

Praktyka własna podstawą nauczania

Sprawdź najbliższe terminy w naszym Kalendarium

Rekomendacje

„Spotkanie z zespołem Mindfulness Association Polska i udział w proponowanych kursach otworzyło mnie na kompletnie nowy odbiór mnie samej oraz otaczającego świata. Było to doświadczenie , które dogłębnie zmieniło moje życie na głębsze i szczęśliwsze. Serdecznie polecam i zapraszam.”

MONIKA ZIEMIAŃSKA

“Eksplorowałem kompletnie nowe obszary mojego życia. Zyskałem inną, ciekawą perspektywę i inne podejście do świata i ludzi. Czuję się lekki i spokojny.”

DAREK

“Bardzo przemyślany i konsekwentnie prowadzony proces. Wielkie serce, równie wielkie jak wiedza i doświadczenie prowadzących.”

MONIKA