Chcę pogłębiać

rozwijaj dalej gałęzie
uważności

Certyfikowany Kurs 

Compassion

4 weekendy przez okres ok. 9 miesięcy

Na Certyfikowany Kurs Compassion (współczucia) zapraszamy osoby, które ukończyły Certyfikowany Kurs Mindfulness i które chcą pogłębiać swoją praktykę uważności, tak aby przyjmować wewnętrzne doświadczenia z ciepłem i życzliwością.

Główny nacisk kładziony jest na praktyczny wymiar nabywania umiejętności, dlatego pomiędzy weekendowymi sesjami zadawane są praktyki domowe, które obejmują regularne ćwiczenia oraz prowadzenie zapisków refleksji.

W kursie uczestniczyć mogą także nauczyciele, którym znane są inne metody uważności*, takie jak MBSR i MBCT oraz osoby zainteresowane kursem pogłębionej praktyki Wglądu (Insight).

Certyfikowany Kurs

Insight

3 weekendy przez okres około 6 miesięcy

Certyfikowany Kurs Insight (Wglądu) opiera się o kursy go poprzedzające – kursy Uważności i Współczucia.

W szkoleniu Wglądu możemy pogłębić naszą wiedzę na temat psychologicznych mechanizmów nami rządzących, poprzez odkrywanie pełni naszego doświadczenia, tego co nas napędza.

Szkolenie Insight przeznaczone jest dla osób, które ukończyły Certyfikowany Kurs Mindfulness i Certyfikowany Kurs Compassion, chcących pogłębiać swoją praktykę.

Z medytacją na wyjeździe

Odosobnienia

trwajace od 3 do 6 dni warsztaty wyjazdowe

Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem praktyki uważności czy współczucia zapraszamy do uczestnictwa w kilkudniowych odosobnieniach medytacyjnych, które dają sposobność intensywnej praktyki medytacyjnej.

Wyjazdy są otwarte dla każdego, kto ukończył jeden z treningów Mindfulness Association, jak również dla tych, którzy ćwiczyli się w uważności i współczuciu w innych kontekstach.

Wyjazdy organizujemy kilka razy w roku, w pięknych i sprzyjających praktyce miejscach.

Chcę zacząć

kiełkująca uważność

=

Chcę uczyć

masz mocne korzenie wiedzy, dziel się owocami praktyki

=