Mówią o nas…

Home / Mówią o nas…

Uczestnicy naszych kursów:

Excellent opportunity to deepen understanding of mindfulness eperience. A good range of techniques introducted, clear guidance and support from tutors. Pleasent supportive atmosphere created in group.”

„Techniki do wykorzystania do pracy w domu. Bardzo kompetentni prowadzący. Dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zostałam wysłuchana.”

“Super trenerzy -doświadczeni, autentyczni i życzliwi

Super uczestnicy – otwarci, zaangażowani i życzliwi”

„Bardzo piękna i zrównoważona praca z umysłem i ciałem. Duże poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie i sposób dzielenia się wiedzą nauczycielek. Doskonały tłumacz. Ciepła atmosfera, pełna życzliwości. Bardzo dziękuję za tą wspólną podróż w głąb umysłu, duszy i ciała.”

„Bardzo wysoka jakość szkolenia. Świetna grupa. Piękne miejsce. Mnóstwo inspiracji.”

„Bardzo cenię sobie autentyczną troskę prowadzących o dobre samopoczucie uczestników. Bardzo dobry kontakt z innymi uczestnikami oraz możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi przyczyniły się do tego, że każdy weekend kursu był całościowo bardzo odżywczym doświadczeniem.”

„Jest bardzo życzliwie, spokojnie, nienatarczywie. Jestem wdzięczna :)”

„Wspierający temat prowadzący z wrażliwością i przestrzenią dla uczestników.”

„Dużo czasu poświęcono praktyce. Czas był maksymalnie wypełniony. Różnorodne praktyki. Bardzo dobre tłumaczenie oraz świetne prowadzenie przez nauczycielki”

„Bardzo merytoryczne prowadzenie zajęć. Duża otwartość prowadzących.”

A very thorough experience and great practice. Expertly facilitated. Thank you very much.”

Good balance between practice and theory”

„Bardzo przemyślany i konsekwentnie prowadzony proces. Wielkie serce, równie wielkie jak wiedza i doświadczenie prowadzących. Atmosfera pełna zrozumienia. Bezpiecznie.”

This training is all I was hoping for to deepen my mindfulness practice. I love how sessions are staged, very good and efficient use of time. Excellent facilitators, it’s important for me that you extend your mindfulness and compassion on to us as your students. Thank you very much.”

„Dobry czas dla siebie.”

„Eksplorowałem kompletnie nowe obszary mojego życia. Zyskałem inną, ciekawą perspektywę i inne podejście do świata i ludzi. Czuję się lekki i spokojny.”

„Polecam serdecznie, ponieważ zobaczyłam świetną organizację, wykwalifikowanych nauczycieli oraz niepowtarzalną atmosferę. Dziękuję bardzo!”

Prasa:

Od 16 sierpnia, w Pustelniku odbywa się pięciodniowe spotkanie osób praktykujących medytację metodą Mindfulness.

-Tak naprawdę chodzi o to, żeby człowiek przestał siebie katować, żeby codzienne życie stało się trochę bardziej znośne – mówi nauczycielka metody Mindfulness, Anna Zubrzycki, jedna z trzech prowadzących zajęcia w Pustelniku…..czytaj dalej