simple, Książka, książka o mindfulness, książka o uważności, Kurs życia opartego na uważności, medytacja mindfulness, medytacja uważności, mindfulness, uważność

„Kurs życia opartego na uważności” Choden. Heather Regan-Addis

„Z wielką przyjemnością polecam niniejsze wprowadzenie do praktykowania uważności napisane przez Heather i Chodena. Świat zalewają książki i artykuły na ten temat i Czytelnicy mogą się dziwić, po co nam jeszcze kolejna? Powód jest prosty – to praktyczny samouczek dla tych wszystkich, których może zainteresować uczestnictwo w Kursie życia opartego na uważności oferowanym przez Mindfulness Association. Wiem, że setki osób ukończyły go z pożytkiem dla siebie, dlatego jestem głęboko przekonany, że znajdzie się wielu chętnych, łącznie z Tobą – Czytelniku, by z niego skorzystać”.
Rob Nairn (autor książki: Diamond Mind. A Psychology of Meditation)

„Ten przyjazny dla użytkownika podręcznik łączy uważność, serdeczność i wgląd – a prócz tego oferuje wiele praktycznych narzędzi pomocnych w codziennym życiu. Jak go czytasz, wydaje się, że jesteś z mądrym, dodającym odwagi przyjacielem. Tekst jest jasny, bezpośredni i pochodzi od światowej klasy nauczycieli uważności. Znakomite źródło!”.
Rick Hanson (autor książki: Mózg Buddy. Podręcznik do osiągania szczęścia, miłości i mądrości)

Wydawca -  Fundacja Voices dla mindfulness Association Polska
Ilość stron - 199