2. Uważność a odzyskiwanie rodzicielskiej równowagi w obliczu rodzinnych katastrof

Rodzaj szkolenia:
prowadzące: Krystyna Boroń-Krupińska i Liwia Pawlik
czas trwania: 1:45:25

Gdy zostajemy rodzicami nasze życie zmienia się radykalnie. Wraz z dziećmi przychodzą do nas rozterki, dylematy, których do tej pory nie mieliśmy. Odpowiedzialność, której do tej pory nie znaliśmy. I towarzyszący temu stres, większy niż do tej pory. To nowe dla nas wyzwania, które wymagają od nas czasu, energii oraz nieustannej uwagi. Towarzyszący życiu z dziećmi nieodzowny chaos, nieprzewidywalność, spory, kłótnie i hałasy mogą być obciążające i przytłaczające.

Ale…. rodzicielstwo to również cud, misterium życia, energia nigdzie indziej nie spotykana, bezbrzeżna miłość, przytulasy i pocałunki, radość i uśmiechy. To pokazywanie świata, wspieranie w szukaniu własnych dróg, rozbudzanie pasji. To bycie by być, miłość by kochać, zawsze.

To dwie strony tego samego medalu.

Jak zatem sprawić, by w rodzicielstwie więcej było dobrej i ciepłej strony. By troski i kłopoty nie przyćmiły radości. Jak odzyskiwać rodzicielską równowagę w obliczu niechybnie zdarzających się katastrof. Jak być wsparciem dla samego siebie i dla dziecka?

Zapraszamy na webinar, na którym dzielimy się tym, w jaki sposób praktyki mindfulness mogą wspierać budowanie własnych zasobów oraz zasobów dziecka, by po momentach burzliwych znów zaświecić mogło słońce.

Webinar poprowadzony w ramach Wrocławskiego Tygodnia Uważności 2021.

Bezpłatnie
Free access this course